Apple tabletleri oldukça pahalı ve bu nedenle kalemli android tablet arayışına girmiş olanlar için bilgilendirici bir içerik hazırladım. Kalem ayrı tablet ayrı satılan ürünlerin kalemleri fazlasıyla pahalı olabiliyor. O nedenle yanında kalemli verilen android tabletleri listeledim.

kalem-destekli-android-tabletler

Dijital çizim yapmak için veya not almak için kalemli tabletler oldukça iş görür seviyedeler. Çok derin işler yapmıyorsanız, kalemli akıllı tabletler bir dizüstü bilgisayardan bekleyeceğiniz çoğu işi kolaylıkla yapabilmektedir. Üstelik, minimal olmasıyla ve taşınma kolaylığıylada avantaj sağlamaktadır. 

Kalemli Tabletlerin Avantajı Nedir 

Öncelikle ve en önemlisi dijital  çizime başlamak isteyen kişiler için biçilmiş bir kaftan olarak görebiliriz. Autodesk Sketchbook gibi güzel bir program ücretsiz ve android işletim sisteminde de  çalışmaktadır. Bu çizim programıyla kalemli bir tableti bir araya getirerek harika işler çıkarabilirsiniz.

Ders notları için artı bir deftere ihitiyacınız olmayabilir. Deftere not alır gibi kalemle hızlıca notlar alabilir ve tek bir kalemle bütün renklere ulaşabilirsiniz.  Notlarınızı çeşitli infografiklerle daha okunur hale getirebilirsiniz. 

Android kalemli tabletler ile yatağınıza uzanarak, fotoğraflarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. Kalemler ile daha ince dokunuşlar yapabilir, fotoğraflardaki hassasiyet ayarlarını daha iyi yönetebilirsiniz. 

Bu nedenle bence, eğer bir tablet almayı düşünüyorsanız kesinlikle yanında kalem verilen tabletleri tercih etmelisiniz. Şimdilik kullanmıyor olabilirsiniz, ancak kullanacağınız günler olduğunda dışarıdan tekrar kalem alıp bir tablet parası daha ödemeyin.

En İyi Kalemli Android Tabletler


 1-  Samsung Galaxy Tab S6 Lite

kalemli-android-tabletler

Tam bir fiyat performans ürünü. 4 gb ram, çift hoperler desteği (Mükemmel bir sesi var), oldukça şık bir android tablet. Yanında S-Pen kalem dahil verilmektedir. Mıktanıslı özelliği sayesinde, tabletin yan çerçevesine yapışmakta ve şarj olmaktadır. 

 2-  Samsung Galaxy Tab S7 Fe

yaninda-kalemle-satilan-android-tabletler

Şuan benim kullandığım talet. Hatta şu an okuduğunuz içeriği bu tabletle yazdım. Tab s6 lite ile benzer özellikteler. Ekranı biraz daha büyük ve içinde  farklı geliştirmeler yapılmış. Youtube üzerinden daha detaylı incelemeler yapabilirsiniz. 

 3-  Samsung Galaxy Tab S3 - Spen

kalemli-android-tabletler


 4-  Lenova Tab M10 

dijital-cizim-tabletleri

Arkadaşlar bu tableti alırken dikkat edin. Hayır tablette sıkıntı yok gerçekten incelemeleri çok güzel dönüşlerle geliyor. Ama tableti satanlara sorun yanında kalem veriyorlar mı diye. Bazıları kalem hediyeli veriyor bazıları kalemsiz sadece tableti. Aralarında ufak bir fiyat farkı çıkabilir. Ama kalemi ayrı almak isterseniz oldukça pahalı olacaktır. 

 5-  Tcl Tab 10S

kalemli-tabletler

En ucuz android kalemli tabletler arasına yer alıyor. Youtube üzerinden tabletin inceleme videolarına lütfen bakın. 

Bu içerikteki amacım tabletleri incelemek değildir. Yanında kalem dahil verilen android işletim sistemine sahip tabletlerı sıralamaktır. Siz bunların özelliklerine ve  fiyatlarına bakarak bütcenize en uygun olanını seçmelisiniz. Gönül isterki ipad pro alalım. Malum ülkemizde kur farkından dolayı Apple ürnleri çok fazla pahalı.

Sizlere yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Eklemek istediğiniz başka tabletler varsa lütfen yorumlar kısmında bizlere bahsedin.

2 Yorumlar

- Üye Olmadan Anonim Yorum Yapabilirsiniz
- Google Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz
- Lütfen Yorumlara Link Bırakmayın

  1. Genellikle bu yönde hep Apple'ı görüyordum. Çoğu kişi tarafından tavsiye ediliyor da. Androidlerini öğrenmek ve en iyilerini sıralamak çok iyi olmuş. Teşekkürler :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Apple kesinlikle açık ara bu tabletlerden daha iyi. Ama bütce dostu android tabletlerde işimizi görüyor. Ben teşekkürederim :)

      Sil

Yorum Gönder

- Üye Olmadan Anonim Yorum Yapabilirsiniz
- Google Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz
- Lütfen Yorumlara Link Bırakmayın