WhatsApp engelleyen kişiye mesaj gönderme

WhatsApp'ta sizi engelleyen kişiye mesaj göndermenizi sağlayacak basit bir hileyi paylaşmak istiyorum.


WhatsApp'ta sizi engelleyen birine mesaj göndermek için yapmanız gereken 3 basit adım var. Aslında buna hile diyemeyiz. WhatsApp açığı diyebiliriz. Kesinlikle programsız ve hiç bir yazılıma ihtiyaç duymadan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


WhatsApp'ta Sizi Engelleyen Birine Nasıl Mesaj Gönderilir?Yöntem oldukça kolay ve basittir. WhatsApp'ın grup özelliğini kullanarak bu işlemi gerçekleştireceğiz.


Tek yapmamız gereken aşağıdaki 3 adımı takip edelim.


 1-  Üçüncü bir kişiyi devreye sokunSizi engelleyen kişiye mesaj gönderebilmeniz için 3. bir kişiye ihtiyacımız var. Bu kişi arkadaş listenizden herhangi birisi olabilir. Kim olduğu önemli değil, akıllı telefon ve WhatsApp kullanıyor olması yeterli.


 2-  Üçüncü kişi bir WhatsApp grubu oluşturacakÜçüncü kişi, sizi engelleyen kişiyle ve sizinle birlikte bir grup oluşturacak. Bu şahıs sizi ortak bir paydada buluşturacak. Merak etmeyin, bu 3. şahsın huzurunda konuşmak zorunda değilsiniz. Diğer adım bununla ilgili.


 3-  Üçüncü kişi gruptan ayrılırGrubu kuran kişi, gruptan ayrılacak ve grupta sadece siz ve sizi engelleyen kişi kalacaksınız.


Bu sohbet sadece siz ve sizi WhatsApp'tan engelleyen arasında geçecektir. Grup konuşması aracılığıyla mesaj gönderebilirsiniz.


WhatsApp bug'ı diyebiliriz. Hiç önemli değil, artık WhatsApp'tan engellendiğin kişiye bu yöntemle mesaj gönderebileceksin.

Yorum Gönder

- Üye Olmadan Anonim Yorum Yapabilirsiniz
- Google Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz
- Lütfen Yorumlara Link Bırakmayın