Bedava internet kazan | Bedava internet kazandıran uygulamalar ve bedava internet veren uygulamalar; Telefon hattı kullanıcıları en çok bedava internet veren operatörleri kullanmaktadır. 


İnternetiniz bittiği anda takviye bedava internet kazanmak için birden çok uygulama mevcut. Bu uygulamaları sizler için araştırdım. Sadece telefon uygulamaları değil, bedava internet veren, kazandıran sitelerde var. Yazının devamında bedava internet veren uygulamalar ve siteler yer almaktadır.


Bedava internet veren uygulamalar

Bedava İnternet Kazan


Sizinde benim gibi internet  paketiniz yenilenme tarihine kadar yetmiyor mu? Son günlere doğru biter ve hep ek paket almak zorunda kalırız. Bu nedenle kendim için araştırdığım bedava internet kazandıran mecraları sizinlede paylaşmak istiyorum. 


Bu yazımda iki türlü bedava internet kazanma yolundan bahsedeceğim. Birincisi Vodafone ve Turkcell gibi firmaların kendi uygulamaları üzerinden bedava ve hediye internet kazandırması. İkincisi farklı site ve uygulamalardan bedava internet kazanmayı.


Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar


Eğer Vodafone kullanıcısıysanız, aşağıdaki iki yöntemle bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone bedava internet veren uygulamalar şunlardır:


1- Vodafone Yanımda: Uygulama içinde bulunan çark çevirme kısmına giderek bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz.


2- Vodafone İnternet Avcıları: App marketinizden indirerek bedava internet kazanmaya başlayın. Uygulama içinde yapacağınız çeşitli görevlerden ücretsiz internet kazanabilirsiniz.


Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar


Bana göre en çok bedava internet veren operatör Turkcell. Bedava internet kazandıran Turkcell uygulamaları:


1- Salla Kazan - Dijital Operatör Uygulaması: Turkcell'in kendi uygulaması olup, salla kazan bölümüne giderek her hafta iki kere telefonunuzu sallayarak bedava internet kazanabilirsiniz.


2- GNC: Turkcell'in genç arkadaşlara büyük katkı sağladığı kendi uygulamasıdır. Haftada iki kere çatlat kısmına giderek bedava internet kazanabilirsiniz. 


3- Bip: Mesajlaşma uygulaması olan Bip Turkcell'e ait olup bedava internet kazandırabiliyor. Bip uygulaması yükleyin ve #sendeyap kanalını takip edin. Verilen görevleri yaparak bedava internet kazanın.


Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar


Türk Telekom hattı kullanıyorsanız, ek paket almak yerine bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar şunlar:


1- Ziraat Bankası Online TL: Ziraat bankası ve Türk Telekom arasında yapılan anlaşma ile banka üzerinden yapacağınız hatta TL yükleme işlemlerinde bedava internet kazanabilirsiniz. Ancak önce bu kampanyaya katılmanız gerekiyor.


2- Türk Telekom Online İşlemler: Uygulama içinde bulunan Sil Süpür bölümüne giderek haftalık bedava internet kazanabilirsiniz. 


Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar


Eğer Bimcell kullanıcısıysanız ve bedava internet kazanmak istiyorsanız yazının devamında Bimcell bedava internet kazandıran uygulamalara yer verdim. 


1- Salla Kazan: Bimcell salla kazan uygulamasını telefonunuza yükleyin ve bedava internet kazanın.


2- Bimcell Eba Uygulaması: Sadece eba uygulaması içinde geçerli 8 gb internet kazanabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken eba uygulamasını yüklemek. Tabiki Bimcell kullanıcısı olmanız gerekmektedir. 


Bedava İnternet Kazandıran Diğer Uygulamalar Ve Siteler


Uygulamaları ve siteleri kullandıkça yada görev yaptıkça bedava internet kazanabilirsiniz. Oyun oynayarak internet kazanma, anket doldur internet kazan, reklam izle internet kazan ve benzeri görevleri yaparak internet kazanabilirsiniz. Bedava internet kazandıran uygulamalar ve siteler şunlardır:1- Nescafe NeAPP  ile bedava internet kazan.


2- KazandıRio uygulaması ile bedava internet kazan.


3- İstanbul Senin İBB uygulaması ile bedava internet kazan.


4- sialive.siapanel.com  web sitesinden bedava internet kazan.


5- Gigato, Hike Massanger, Databack, Kickbit, SmsSamart, MideaApp, Freenet diğer bedava internet kazandıran uygulamalar.


Bazılarında görev yaparak, bazılarına sadece üye olarak bedava internet kazanabiliyorsunuz. Paketlerimiz yenilenme tarihine gelmeden internetlerimiz bitiyorsa, bu uygulamalar ve web siteleri sayesinde sonuna kadar dayanabiliriz. 


Yazımızın sonuna  geldik. Umarım bedava internet kazandıran uygulamalar adlı araştırma yazım sizler için faydalı olur. Aklınıza takılan bir şeyler var ise yorumlarda buluşalım.  

Yorum Gönder

- Üye Olmadan Anonim Yorum Yapabilirsiniz
- Google Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz
- Lütfen Yorumlara Link Bırakmayın