Bu içerikte, en iyi ücretsiz İngilizce öğrenme uygulamalarını bir araya getirdim. Ücretsiz dil öğrenme uygulamaları, yabancı bir dil öğrenme sürecine büyük katkı sağlar.

Bu nedenle, hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz en iyi İngilizce öğrenme uygulamalarını listeledim. İşte en çok tercih edilen İngilizce mobil uygulamaları:

1- MEMRİSE

En iyi ücretsiz dil öğrenme uygulamaları
Memrise, dil öğrenmeyi eğlenceli ve etkili kılan bir uygulamadır. Yapay zeka destekli dil partneri MemBot ile konuşma alıştırmaları yapabilir, binlerce saatlik video ile anlama becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

android/ios

2- DUOLİNGO

en iyi ingilizce uygulamları
Duolingo, ücretsiz ve eğlenceli bir dil öğrenme uygulamasıdır. Kısa dersleri, oyun benzeri öğrenme deneyimi ve geniş dil seçenekleri ile dil bilgisi becerilerinizi geliştirebilirsiniz.


android/ios

3- VOSCREEN

en iyi mobil ingilizce öğrenme uygulaması ve ücretsiz dil öğrenme uygulamaları.
Voscreen, kısa videolar aracılığıyla İngilizce öğrenmeye ve geliştirmeye yönelik ücretsiz bir platformdur. Sesli diyaloglar, dil bilgisi pratikleri ve çeşitli seviyelerdeki kategorilerle kullanıcıların motivasyonunu arttırarak doğal dil öğrenimini destekler.

android/ios

4- MONDLY

en iyi ücretsiz ingilizce uygulamaları mobil
Mondly, 30'dan fazla dilde ücretsiz dil öğrenme uygulamasıdır. Yapay zeka destekli dersler, artırılmış gerçeklik (AR) özellikleri ve etkili öğrenme yöntemleri ile dil bilgisini, kelime haznesini ve telaffuzunu geliştirmenize yardımcı olur. Hem başlangıç seviyesindeki öğrenciler hem de gelişmiş kullanıcılar için tasarlanmış olan uygulama, günlük pratikle hızlı ve etkili dil öğrenimi vaat eder.

android/ios

5- QUIZLET

en iyi bedava ingilizce öğrenme uygulamları
Quizlet, öğrenme deneyimini yapay zeka destekli hale getirerek öğrencilere kelime ezberleme, sınav hazırlığı ve ders kavramlarını öğrenme imkanı sunan bir uygulamadır. Kart setleri oluşturabilir, öğrenciler ve öğretmenler tarafından oluşturulan geniş kütüphaneden faydalanabilir ve interaktif öğrenme araçlarıyla ders çalışabilirsiniz.


android/ios

6- BBC LEARNING ENGLISH

ingilizce öğrenmek için en iyi uygulama önerileri
BBC Learning English uygulaması, sevdiğiniz dersleri ve sunucuları bir araya getirerek günlük dil pratiği yapmanızı sağlar. Ses programlarını indirip, transkriptlerle tekrar izleyerek İngilizcenizi geliştirin.

android/ios

7- ENGLISH CENTRAL

en iyi dil öğrenme uygulamları
EnglishCentral, birebir özel dersler ve 20.000'den fazla video dersle İngilizce öğrenmeyi sağlayan bir çevrimiçi platformdur. Profesyonel öğretmenlerle canlı dersler alabilir, yapay zeka destekli videolarla kelime dağarcığınızı geliştirebilir ve İngilizce pratiği yapabilirsiniz.

android/ios

8- ALISON

bedava dil öğrenme uygulamları
Alison, 195'ten fazla ülkeden 30 milyonu aşkın öğrenciye ücretsiz çevrimiçi öğrenme imkanı sunan bir platformdur. 4,000'den fazla kursla küresel olarak tanınan CPD akredite diplomalar ve sertifikalar kazanabilirsiniz.


android/ios

9- BUSUU

ücretsiz dil öğrenme uygulamaları tavsiye
Busuu, İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Arapça ve daha fazla dilde dil öğrenmek isteyenler için dünya genelinde 120 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilen bir uygulamadır. Busuu, özel kurslar, pratik sohbetler ve sertifika imkanları ile kullanıcıların dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

android/ios

10- ENGLISH NINJAS

en iyi ingilizce mobil uygulamalar
English Ninjas, İngilizce konuşma ve IELTS hazırlığı için çevrimiçi kurslar sunan bir platformdur. Uygulama, testleri indirerek internet bağlantısı olmadan kullanıcıların çevrimdışı olarak çalışmasına olanak tanır ve ayrıca İngilizce konuşma kursları da içerir.

android

11- SPEAKY

en iyi ücretsiz ingilizce öğrenme uygulamları önerisi
Speaky, 5 milyondan fazla kullanıcısıyla 110'dan fazla dilde ücretsiz dil pratiği yapmanın ideal uygulaması. Dil öğrenmek ve uluslararası arkadaşlar edinmek için hemen katılın!

android/ios

12- HELLO TALK

HelloTalk, dil öğrenmeyi eğlenceli ve samimi bir deneyim haline getiren bir dil değişim uygulaması. Anadili İngilizce olan kişilerle sohbet ederek dil alışverişi yapma imkanı sunuyor.


android/ios

13- BABBEL

Babbel, dil öğrenmeyi uzmanlar tarafından geliştirilen bir uygulama olarak 15 dakikada günlük öğrenmeye imkan tanır. Yale Üniversitesi destekli etkili yöntemi ile dil becerilerinizi hızla geliştirmenizi sağlar.

android/ios

14- LINGUALEO

Lingualeo, eğlenceli ve etkili dil öğrenmeyi sağlayan bir uygulama olarak çeşitli dil araçları sunar. Videolar, tematik kurslar ve yarışmalarla dil becerilerini geliştirmek için kullanıcı dostu ve çapraz platformlu bir seçenektir.

android/ios

15- FALOU

Falou, dil öğrenme sürecini hızlandıran yenilikçi bir uygulama olarak, pratik dersler ve yapay zeka destekli telaffuz geliştirme ile gerçek yaşam durumlarına odaklanıyor. Eğlenceli öğrenme deneyimi sunan Falou'yu indirin, yeni bir dil macerasına adım atın ve hedeflerinize hızla ulaşın!

android/ios

En iyi yabancı dil öğrenme uygulamalarını sizler için paylaştım. Umarım en kısa zamanda ücretsiz ingilizce uygulamaları ile ingilizcenizi geliştirirsiniz.

Yorum Gönder

- Üye Olmadan Anonim Yorum Yapabilirsiniz
- Google Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz
- Lütfen Yorumlara Link Bırakmayın