Ziraat bankası bankkart mobilden online ödeme açma

Günümüzde internet alışverişi, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Birkaç tıklamayla ihtiyacımız olan her şeyi satın alabiliyor, evden çıkmadan alışverişin keyfini çıkarabiliyoruz.

Ancak, internet alışverişi yaparken kart güvenliğimiz her zaman önceliğimiz olmalı. Bu nedenle, Ziraat Bankası Bankkart'ınızı internet alışverişine açarken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var.


Bu blog yazısında, Ziraat Bankası Bankkart'ınızı internet alışverişine adım adım nasıl açacağınızı göstereceğim. Ziraat Bankası’nın mobil uygulaması yüklü varsayarak işlemlere geçiyorum.

Hazırsanız, Ziraat Bankası Bankkart'ınızı internet alışverişine açmaya başlayalım!

Ziraat Bankası Bankkart İnternet Alışverişine Nasıl Açılır?

Bankkart ile internetten alışveriş yapmak için online ödemelere açmamız gerekir. Ziraat Bankası mobil uygulama üzerinden Bankkart’ınızı internet alışverişine açacağız. Artık online ödeme yapabileceksiniz.


  1. Ziraat Bankası Mobil Uygulamasını Açın ve En Alt Sağ Köşede Bulunan Üç Çizgiye DokununBankkart internet alıverişine açmak
  2. Şimdi Kartlarım Sekmesine DokununZiraat Bankası Banka Kartını İnternet Alışverişine Nasıl Açılır
  3. Karşımıza Çıkan Üç Seçenekten Banka Kartlarımı SeçinZiraat banka kartını internet alışverişine açma
  4. Bu Adımda Hangi Kartı İnternet Alışverişine Açmak İstiyorsanız Onu SeçinZiraat bankkart internet alışverişine açma mobil uygulama
  5. Kart Ayarları'na DokununBankkart internet alışverişine açma

  6. En Üste Gelen İşlem Kısıtı Belirleme’ye DokununOnline alışverişe açma işlemi
  7. En Altta E-Ticaret Kısımlarını Yeşil Tık Yapın ve Devam Butonuna DokununZiraat Bankart Online Alışverişe Aç

İşte bu kadar. Bu içerikte Ziraat Bankası Bankkart’ınızı nasıl internet alışverişlerine açacağınızı gösterdim. Sormak istediğiniz bir şey varsa yorumlarda buluşalım.