uyanik-kütüphane-fiyatı-ücreti

Merhaba dostlar, benimde düzenli bir şekilde kullandığım, Antalya'da bulunan Uyanık Kütüphanesi hakkında sizleri bilgilendirmek isitiyorum.


Uyanık Kütüphanesi 2016'da ilk olarak Ankara Kızılay'da 44 kişilik bir kapasiteyle hizmet hayatına başlamış. An itibarıyla Türkiye genelinde toplam 9 şubeye ulaşmıştır.Bu içerikte Uyanık Kütüphane fiyatlarını ve kişisel deneyimimi aktaracağım. 


Ben Antalya şubesini kullandığım için fiyatlar ve aktaracağım bilgiler bu şubeye göre olacaktır. Diğer illerde bulunan Uyanık Kütüphane şubeleri farklılık gösterebilir.


Uyanık Kütüphane Antalya Giriş Ücreti

uyanık kütüphanesi ücreti

Kütüphaneyi isterseniz günü birlik gelip kullanabilirsiniz yada aylık üye olabilirsiniz. Bir ana içecek ve yanında bir çay ikramıyla kütüphaneyi gün içinde istediğimiz kadar kullanabiliyoruz.


Günübirlik Kütüphane Kullanım Ücretleri

Bir günlük kullanımda 3 çeşit paket var. Aşağıda bulnan paketlerden hangisini alırsanız alın, o gün sınırsız kullanım hakkına sahip olursunuz. Paketler arası fiyat farkları içeçekler içindir.


Her paketin içinde listede yer alan bir içeceği seçme hakkınız var. Ekstra olarak her paketin yanında fazladan bir çay alabilirsiniz.Giriş Paketi 1 Fiyatı: 90 TL


İçecekler: Çay, Bitki Çayı, Türk Kahvesi, Filtre Kahve, Sade Kahve, Sütlü Kahve, Sütlü Şekerli Kahve.


Giriş Paketi 2 Fiyatı: 100 TL


İçecekler: Espresso, Americano, Latte, Cappuccino, Lungo, Deli Fişek, Sütlü Filtre Kahve, Sıcak Çikolata.


Giriş Paketi 3 Fiyatı: 110 TL


İçecekler: Ice Filtre Kahve, Ice Americano, Ice Latte, Ice Cappuccino, Ice Mocha, Cool Lime, Berry Hibiskus, Limonata, Şuruplu Kahveler.


Uyanık Kütühanesi Aylık Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Kütüphaneyi günübirlik kullanabileceğiniz gibi aylık üye olarakta kullanabilirsiniz. 45 gün içinde 30 günü tamamlayabilirsiniz. 

30 gün tamamlanınca aylık paketinizi yenilemeniz gerekir.


Aylık Üyelik Fiyatı Paket 1: Fiyatı 2250 TL

Aylık Üyelik Fiyatı Paket 2: Fiyatı 2550 TL

Aylık Üyelik Fiyatı Paket 3: Fiyatı 2850 TL


Yine aynı şekilde bir ana içecek bir çay ikramı günlük bir defaya mahsus veriliyor.Uyanık Kütüphanesi fiyatları güncel olarak bu şekilde. Fiyatlar güncelledikçe buraya aktarmaya devam edeceğim.


Uyanık Kütühanesine Üye Olmadan Girilebilir Mi?

Evet üye olmadan günü birlik giriş yapabilirsiniz. Sadece yukarıda vermiş olduğum herhangi bir paket ücretini ödeyerek girebilirsiniz. Aynı gün istediğimiz kadar kullanabiliyoruz.


Uyanık Kütüphanesi Saat Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Kütüphanenin Açılış Saati: 09:00'dır.

Kütüphanenin Kapanış Saati: 24:00'dır.Kütüphanede zemin kat ve 1. kat hafif sesli bir ortam sunmaktadır. Diğer 2. kat, 3. kat ve 4. kat tamamen sessiz ve izole bir otramdan oluşmaktadır. Ayrıca bahçesi mevcut olup sosyalleşebilirsiniz.


Antalya'da bulunan uyanık kütühanesi hakkında deneyimlerimi sizlerle paylaştım. Ktüphaneyle ilgili merak ettiğiniz sorularınız varsa lütfen yorumlarda paylaşın.

Yorum Gönder

- Üye Olmadan Anonim Yorum Yapabilirsiniz
- Google Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz
- Lütfen Yorumlara Link Bırakmayın