Demon Slayer İzleme Sırası

Şimdiye kadar izlediğim animeler arasında en sevdiğim ve yeni sezonun gelmesini dört gözle beklediğim anime oldu Demon Slayer (Kimetsu No Yaiba).

Demon Slayer, duygu durumumu tavana çıkaran ve müthiş bir heyecanla izlediğim animedir. Eğer animeye hiç başlamadıysanız, muhtemelen maximum 3 günde mevcut sezonları izleyip bitireceksiniz. Hemen diğer bölümü açtıran cinsten bir anime.


Demon Slayer izleme sırası: İlk olarak 2019’da Japonya’da gösterime giren anime, dünya çapında büyük bir hayran kitlesine kavuştu.Özellikle Mugen Train anime filmiyle büyük beğeni topladı. 
Kimetsu No Yaiba İzleme sıras: 1. sezon ve 2. sezon arasında yer alan Mugen Train anime filmini kesinlikle izlemelisiniz. Hikayenin akışında önemli bir role sahip. 


Demon Slayer dünyada çok geniş bir izleyici kitlesine sahip. Üçüncü sezonun gelmesine çok az kaldı. 4. sezon gelmeden siz anime severlere Demon Slayer izleme sırası nasıl olmalı hemen yazının devamında paylaşıyorum. 


Demon Slayer İzleme Sırası

  • Demon Slayer 1. Sezon - (2019)
  • Mugen Train Filmi - (2020)
  • Demon Slayer 2. Sezon - (2021)
  • Demon Sleyer 3. Sezon - (2023)


Şimdi ikinci sırada yer alan Mugen Train filmi hem tek part olarak izlenebiliyor hemde bölümlere bölünmüş şekilde de izlenebilir. 
Bazı yerlerde mugen train filmi 2. sezon şeklinde yayınlanmış olduğunu görürsünüz. Bu aslında Mugen Train Filminin sezon şeklinde bölümlere bölünerek servis edilmiş halidir. Yani Mugen Train filmi 2. sezon gibi yansıtılıyor. Demon slayer 2. sezon Mugen Train filmi ile karıştırılmamalıdır.


Ayrıca: En Çok İzlenen Anime Önerileri listeme bakabilirsiniz.


Mugen Train Filmi İzlenmeli Mi?


Demon Slayer İzleme Sırası

Evet kesinlikle izlemelisiniz. Zaten animenin sezonlarından daha çok heyecan duyacağınız bir bölüm. Üstelik animenin sezonlar akışında önemli bir role sahip. Bu nedenle Mugen Train filmi izleme sırasında yer almak zorunda ve izlenmeli. 


Sevgili anime severler, sizler için Demon Slayer izleme sırasını paylaştım.

Yorum Gönder

- Üye Olmadan Anonim Yorum Yapabilirsiniz
- Google Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz
- Lütfen Yorumlara Link Bırakmayın